-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ
Оголошено тендер
45 001.20
UAH
Номер:
c75da994baa14ec6813e58a3f9523e89
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-23-011401-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
45 001.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ
Примітки:
23-284125-26
Уповноважена особа - Шульга А.Ю.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання
Дата опублікування:
23.06.2026 14:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума45 001.20 UAH