-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з вивозу гілля, листя)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-011395-a
Торги не відбулися
786 022.38
UAH з ПДВ
Номер:
afab16287d8a4e3eb4d38168674b0ad9
Внутрішній номер закупівлі:
29682113
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-011395-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501684
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, вулиця Закревського, будинок 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шпак Юлія Борисівна 0969809160 uliashpak01091991@gmail.com http://ruodesn.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
786 022.38 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 17:21 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 17:21 - 07.07.2026 00:00
Аукціон:
з 07.07.2026 14:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴786 022.38 ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з вивозу гілля, листя)