-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з вивозу гілля, листя)
Оголошено тендер
786 022.38
UAH
Номер:
6d4f2517467941dfb3052b0e857f1e73
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-29-013728-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501684
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, вулиця Закревського, будинок 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501684
-
Контактна особа:
Шпак Юлія Борисівна 0969809160 uliashpak01091991@gmail.com
-
Адреса:
02217, Україна, м. Київ, вулиця Закревського, будинок 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
786 022.38 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (послуги з вивозу гілля, листя)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.06.2026 17:08
Дата модифікації:
29.06.2026 17:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1010,1021,1022,1141
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума786 022.38 UAH