• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеогастроскопу PENTAX EG-2990K

Завершена

248 860.00 UAH з ПДВ
Номер: c18cb505ce674e998199dc5da7a0315c
Внутрішній номер закупівлі: 29681601
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-010877-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ"
Контактна особа: Вікторія Дмитрівна +380977916155 igcb-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 248 860.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 16:58 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 16:58 - 07.07.2026 00:00
Аукціон: з 07.07.2026 11:43
Період кваліфікації: 07.07.2026 00:00 - 10.07.2026 17:27
Період завантаження договору: 16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴248 860.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеогастроскопу PENTAX EG-2990K