-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеогастроскопу PENTAX EG-2990K
Оголошено тендер
248 860.00
UAH
Номер:
e70d2ef10e4c4468bfac13531a518ba0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-29-012822-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42489785
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, проспект Незалежності, 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ІЗМАЇЛЬСЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42489785
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, проспект Незалежності, 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
248 860.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування відеогастроскопу PENTAX EG-2990K
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.06.2026 16:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума248 860.00 UAH