-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні товари (Протектор магнієвий)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-010250-a
Завершена
1 486 333.30
UAH без ПДВ
Номер:
bb073c95ae884cb283fd458f0eb36a39
Внутрішній номер закупівлі:
29680976
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-010250-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лапська Сніжанна Володимирівна 0444612671 lapska-sv@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 486 333.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 16:21 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 16:21 - 07.07.2026 14:00
Аукціон:
з 08.07.2026 12:21
Період кваліфікації:
07.07.2026 14:00 - 13.07.2026 12:05
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 486 333.30 Будівельні товари (Протектор магнієвий)