-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протектор магнієвий
Оголошено тендер
1 783 599.96
UAH
Номер:
de77711b0e4248cca5f2765b95b7eb49
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-16-015039-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 783 599.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протектор магнієвий
Примітки:
Додано до плану п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування:
16.06.2026 16:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 783 599.96 UAH