-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з постачання Ліцензії для аналізу зразків Franklin Professional 972001 та Кредиту для аналізу зразку Franklin Postpaid Analysis Credits 972011 код ДК:021:2015: 7226 0000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-009671-a
Закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2026 року відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова).
Торги не відбулися
530 010.00
UAH з ПДВ
Номер:
6eec9c1293bc4a08b403241fd24d8035
Внутрішній номер закупівлі:
29680406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-009671-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава, будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковтун Тетяна Василівна 380442398737 tetianatender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
530 010.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 16:01 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 16:01 - 07.07.2026 00:00
Аукціон:
з 07.07.2026 13:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴530 010.00 Послуги з постачання Ліцензії для аналізу зразків Franklin Professional 972001 та Кредиту для аналізу зразку Franklin Postpaid Analysis Credits 972011 код ДК:021:2015: 7226 0000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням