• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з постачання Ліцензії для аналізу зразків Franklin Professional 972001 та Кредиту для аналізу зразку Franklin Postpaid Analysis Credits 972011 код ДК:021:2015: 7226 0000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Оголошено тендер

530 010.00 UAH
Номер: d3bcb9132dbb464a8161cf76ef18c442
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-29-011455-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Очікувана вартість: 530 010.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з постачання Ліцензії для аналізу зразків Franklin Professional 972001 та Кредиту для аналізу зразку Franklin Postpaid Analysis Credits 972011 код ДК:021:2015: 7226 0000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Примітки: Послуги з постачання Ліцензії для аналізу зразків Franklin Professional 972001 та Кредиту для аналізу зразку Franklin Postpaid Analysis Credits 972011 код ДК:021:2015: 7226 0000-5 – Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування: 29.06.2026 15:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума530 010.00 UAH