-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір для друку А4; код ДК 021:2015 – 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-009188-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 39 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 39 робочих днів
956 052.72
UAH з ПДВ
Номер:
a1ecdeefd848469fb180510ae435b5ff
Внутрішній номер закупівлі:
29679941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-009188-a
Замовник:
Державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16286441
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Дем'янова +380444810487 n.demianova@pk-ukraina.gov.ua http://www.pk-ukraina.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
956 052.72 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 15:44 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 15:44 - 07.07.2026 01:00
Аукціон:
08.07.2026 11:21 - 08.07.2026 11:56
Період кваліфікації:
з 08.07.2026 11:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴956 052.72 Папір для друку А4; код ДК 021:2015 – 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»