-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021-2015:33690000-3 — Лікарські засоби різні . ABX Minidil LMG 20 л (L),ABX МІІНІЛАЙЗ ЛМГ (ABX Minilise LMG); АВХ МІНІКЛІН (ABX Miniclean), миючий розчин, 1 л; ABX МІНОКЛЯР (ABX Minoclear), очищуючий розчин, 0,5л; ABX Minotrol 16 (2N), розчин для контролю;
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-008881-a
Завершена
69 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ccda0e581ff348b1aeabb13462140163
Внутрішній номер закупівлі:
29679637
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-008881-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №5 "ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498789
-
Адреса:
69076, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Сорочинська, буд. 28 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Іванова +0612249421 omts5b@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
69 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 15:32 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 15:32 - 07.07.2026 11:00
Аукціон:
з 08.07.2026 14:44
Період кваліфікації:
07.07.2026 11:00 - 07.07.2026 12:58
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴69 000.00 ДК 021-2015:33690000-3 — Лікарські засоби різні . ABX Minidil LMG 20 л (L),ABX МІІНІЛАЙЗ ЛМГ (ABX Minilise LMG); АВХ МІНІКЛІН (ABX Miniclean), миючий розчин, 1 л; ABX МІНОКЛЯР (ABX Minoclear), очищуючий розчин, 0,5л; ABX Minotrol 16 (2N), розчин для контролю;