-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015:33690000-3 — Лікарські засоби різні . ABX Minidil LMG 20 л (L),ABX МІІНІЛАЙЗ ЛМГ (ABX Minilise LMG); АВХ МІНІКЛІН (ABX Miniclean), миючий розчин, 1 л; ABX МІНОКЛЯР (ABX Minoclear), очищуючий розчин, 0,5л; ABX Minotrol 16 (2N), розчин для контролю;
Оголошено тендер
69 000.00
UAH
Номер:
ed03f2aad9ef4de68b6c56e1870f1aa0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-29-010825-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №5 "ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498789
-
Адреса:
69076, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Сорочинська, буд. 28 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №5 "ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498789
-
Адреса:
69076, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Сорочинська, буд. 28 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
69 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015:33690000-3 — Лікарські засоби різні . ABX Minidil LMG 20 л (L),ABX МІІНІЛАЙЗ ЛМГ (ABX Minilise LMG); АВХ МІНІКЛІН (ABX Miniclean), миючий розчин, 1 л; ABX МІНОКЛЯР (ABX Minoclear), очищуючий розчин, 0,5л; ABX Minotrol 16 (2N), розчин для контролю;
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
29.06.2026 15:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ABX Minidil LMG 20 л (L), ізотонічний розчин або еквівалент
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
ABX МІІНІЛАЙЗ ЛМГ (ABX Minilise LMG), лізуючий розчин,1л або еквівалент
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
АВХ МІНІКЛІН (ABX Miniclean), миючий розчин, 1 л або еквівалент
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
ABX МІНОКЛЯР (ABX Minoclear), очищуючий розчин, 0,5л або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
ABX Minotrol 16 (2N), розчин для контролю або еквівалент
Кількість
4 набір
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНСЗУ
Сума69 000.00 UAH