• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги автовишки робоча висота піднімання не менше 18м» (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором )

Торги не відбулися

113 400.00 UAH з ПДВ
Номер: fb92416d592e4484b3f6e618c62229b9
Внутрішній номер закупівлі: 29679610
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-008863-a   
Замовник: Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
Контактна особа: Бачинська Наталія 380672563101 bodnarivkatender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 113 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 15:38 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 15:38 - 07.07.2026 00:00
Аукціон: з 07.07.2026 13:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴113 400.00 «Послуги автовишки робоча висота піднімання не менше 18м» (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором )