• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги автовишки робоча висота піднімання не менше 18м» (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором )

Оголошено тендер

113 400.00 UAH
Номер: f766adfa37454feea4844a6ddbaf5aeb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-18-005390-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
Замовник: Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
Очікувана вартість: 113 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги автовишки робоча висота піднімання не менше 18м» (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором )
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.05.2026 11:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвівська
Сума113 400.00 UAH