-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування систем вентиляції та кондиціювання повітря
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-006568-a
Торги відмінено
975 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
b31c97606c91488ab46dd34b32ccc0b7
Внутрішній номер закупівлі:
29677327
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-006568-a
Замовник:
акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Капуста +380442949720 t.kapusta@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
975 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 14:13 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 14:13 - 01.08.2026 00:00
Аукціон:
03.08.2026 14:31 - 03.08.2026 14:54
Період кваліфікації:
з 03.08.2026 14:54
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
8baac2eb9dfb4163bb49c0aba8f5574c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Уповноважена особа отримала службову записку ініціатора закупівлі в якій зазначено, що було виявлено технічні помилки у технічному завданні, які на даному етапі неможливо виправити. Крім того, замовник отримав лист від ТОВ «Бриліантс Груп» про відмову від підписання договору
Період оскарження:
11.08.2026 11:30 - 22.08.2026 00:00
Дата опублікування:
11.08.2026 11:30
Дата виконання:
22.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴975 990.00 Послуги з технічного обслуговування систем вентиляції та кондиціювання повітря