-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Костюми для захисту від загальних виробничих забруднень та механічних впливів з відштовхувальним просоченням
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-006211-a
Завершена
5 266 080.00
UAH без ПДВ
Номер:
eb9d22b1337349fb9ee957a656b83548
Внутрішній номер закупівлі:
29676980
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-006211-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матущак Наталя Валентинівна 380976928663 natalia.v.matushchak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 266 080.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 13:58 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 13:58 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 14:08
Період кваліфікації:
20.07.2026 00:00 - 22.07.2026 15:52
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 266 080.00 Костюми для захисту від загальних виробничих забруднень та механічних впливів з відштовхувальним просоченням