• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічне обслуговування дизельного генератора

Завершена

83 637.63 UAH з ПДВ
Номер: 68b86fb2c33d40e093d3ef53594fa80d
Внутрішній номер закупівлі: 29675251
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-004478-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
Контактна особа: Максим Шостак +380664762961 shostakm57@gmail.com http://lubny-cml.pl.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 83 637.63 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 12:21 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 12:21 - 07.07.2026 00:00
Аукціон: з 07.07.2026 12:26
Період кваліфікації: 07.07.2026 00:00 - 07.07.2026 13:31
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴83 637.63 Технічне обслуговування дизельного генератора