-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування дизельного генератора
Оголошено тендер
83 637.63
UAH
Номер:
0b4be5dd75914dae9917efe02a4b9bae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-29-005456-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999388
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, ВУЛИЦЯ П'ЯТИКОПА МИХАЙЛА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Лубенська лікарня інтенсивного лікування" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999388
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, ВУЛИЦЯ П'ЯТИКОПА МИХАЙЛА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
83 637.63 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування дизельного генератора
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
29.06.2026 12:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Технічне обслуговування дизельного генератора Aksa AD 132
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Технічне обслуговування дизельного генератора KIPOR KDE35SS3
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Технічне обслуговування дизельного генератора PRAMAC GDW 135I/FNE
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Технічне обслуговування дизельного генератора Gucbir GJR-220
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума83 637.63 UAH