-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цифровий мікроскоп та настільна підставка до цифрового мікроскопу за ДК 021:2015: 38510000-3 (Мікроскопи).
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-004054-a
Торги не відбулися
137 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
7e78d2d6ce6e488684c19f313276725a
Внутрішній номер закупівлі:
29674837
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-004054-a
Замовник:
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125094
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Острозького 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усар Ірина Іванівна 380968623784 sales@vspu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38510000-3 МікроскопиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
137 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 12:02 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 12:02 - 07.07.2026 00:00
Аукціон:
з 07.07.2026 13:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴137 200.00 Цифровий мікроскоп та настільна підставка до цифрового мікроскопу