• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Цифровий мікроскоп та настільна підставка до цифрового мікроскопу за ДК 021:2015: 38510000-3 (Мікроскопи).

Оголошено тендер

137 200.00 UAH
Номер: 82ae7bea4db141e09589b662cba5db87
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-29-004812-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Замовник: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Очікувана вартість: 137 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цифровий мікроскоп та настільна підставка до цифрового мікроскопу за ДК 021:2015: 38510000-3 (Мікроскопи).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38510000-3 Мікроскопи
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 29.06.2026 11:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума137 200.00 UAH