-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне)
Тендер Prozorro UA-2019-01-03-001446-c
Завершена
276 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 382.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 382.50 UAH
Номер:
0163ace80b93417f82833a29dcabf166
Внутрішній номер закупівлі:
2967351
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-03-001446-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142454
-
Адреса:
51100, Україна, Дніпропетровська область, смт. Магдалинівка, вул. Радянська, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Кущинський +380976675497 02142454@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
276 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 382.50 UAH
Період уточнення:
03.01.2019 17:03 - 08.01.2019 17:40
Період прийому пропозицій:
03.01.2019 17:03 - 18.01.2019 17:40
Аукціон:
21.01.2019 13:56 - 21.01.2019 14:17
Період кваліфікації:
21.01.2019 14:17 - 22.01.2019 16:48
Період завантаження договору:
21.01.2019 14:17 - 10.02.2019 14:17
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (Вугілля кам'яне)
Кількість
65 тонни
Період постачання
01.02.2019 - 31.03.2019
Місце постачання
51100, Україна, Дніпропетровська область, смт.Магдалинівка, 51100, Дніпропетровська обл., смт. Магдалинівка, вул. Радянська, 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФРЕЯ-2015"
Оскарження: 21.01.2019 14:17 - 02.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39889761
-
Контактна особа:
Ірина Миколаївна +380990545333 f10072015@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Садовніченка, буд.12, кв. 27
Оскарження: 21.01.2019 14:17 - 02.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
250 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.01.2019 16:48
Документи
12
Скарги
0
ФОП "ГУЗЬ ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3033302438
-
Контактна особа:
Виталий Гузь +380988256532 guz303330@mail.ru
-
Адреса:
51452, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський район, село В'язівок,, ВУЛ. І- НАБЕРЕЖНА, будинок 1
Початкова пропозиція
276 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2d6a1d9b010a45c386e5de7c6a9fe273
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-03-001446-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ФРЕЯ-2015"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39889761
-
Контактна особа:
Ірина Миколаївна +380990545333 f10072015@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Садовніченка, буд.12, кв. 27
Номер договору:
1-ВК
Сума договору:
250 040.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.02.2019 00:00 - 31.03.2019 00:00
Дата підписання:
06.02.2019 11:06
Статус:
Підписаний