-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне)
250 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
2d6a1d9b010a45c386e5de7c6a9fe273
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-03-001446-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ФРЕЯ-2015"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39889761
-
Контактна особа:
Ірина Миколаївна +380990545333 f10072015@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Садовніченка, буд.12, кв. 27
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1-ВК
Дата підписання:
06.02.2019 11:06
Період дії договору:
06.02.2019 00:00 - 31.03.2019 00:00
Сума договору:
250 040.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 250 040.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (Вугілля кам'яне)
Кількість
65 тонни
Період постачання
01.02.2019 - 31.03.2019
Місце постачання
51100, Україна, Дніпропетровська область, смт.Магдалинівка, 51100, Дніпропетровська обл., смт. Магдалинівка, вул. Радянська, 21
На карті