-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по збиранню урожаю озимої пшениці та ячменю
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-001933-a
Торги не відбулися
444 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
c78f3f2616804a21a73e12f2e51ad962
Внутрішній номер закупівлі:
29672733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-001933-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Попова Руслана 380990762101 popovaruslana546@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
444 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 10:38 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 10:38 - 07.07.2026 00:00
Аукціон:
з 07.07.2026 13:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴444 600.00 Послуги по збиранню урожаю озимої пшениці та ячменю