• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги по збиранню урожаю озимої пшениці та ячменю

Оголошено тендер

444 600.00 UAH
Номер: 42a6cad1134346dea9c49df6822e064a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-29-002308-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Очікувана вартість: 444 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по збиранню урожаю озимої пшениці та ячменю
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 29.06.2026 10:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума444 600.00 UAH