-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44220000-8 - Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-001916-a
Завершена
325 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
680176aa83194eb0aac12244637ffd50
Внутрішній номер закупівлі:
29672718
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-001916-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Коростишівська ЦРЛ ім.Д.І.Потєхіна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991731
-
Адреса:
12500, Україна, Житомирська область, Коростишів, вул. Героїв Небесної Сотні,58 м.Коростишів, Житомирська обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блудова Юлія Едуардівна +380413050362 gulliyablydova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
325 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 10:40 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 10:40 - 13.07.2026 10:35
Аукціон:
з 14.07.2026 14:22
Період кваліфікації:
13.07.2026 10:35 - 15.07.2026 09:39
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴325 000.00 44220000-8 - Столярні вироби