• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

44220000-8 - Столярні вироби

Оголошено тендер

325 000.00 UAH
Номер: 4ea0119ff0bd4626a7c31ab5727e108f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-29-002363-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Коростишівська ЦРЛ ім.Д.І.Потєхіна"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Коростишівська ЦРЛ ім.Д.І.Потєхіна"
Очікувана вартість: 325 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 44220000-8 - Столярні вироби
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 29.06.2026 10:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНСЗУ
Сума325 000.00 UAH