• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів

Завершена

136 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 64554f4cda134c3a9f402c5ea4b56239
Внутрішній номер закупівлі: 29671212
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-000404-a   
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Контактна особа: Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 136 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 09:05 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 09:05 - 07.07.2026 07:00
Аукціон: з 08.07.2026 11:43
Період кваліфікації: 07.07.2026 07:00 - 07.07.2026 08:34
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴136 000.00 Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів