-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів
Оголошено тендер
136 000.00
UAH
Номер:
b9952f32b864432091bb0460c1c68494
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-29-000469-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
136 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.06.2026 08:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги з технічного обслуговування кондиціонерів
Кількість
68 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2300000 - Міністерство охорони здоров'я України
Сума136 000.00 UAH