-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-011036-a
Торги не відбулися
289 911.96
UAH з ПДВ
Номер:
0cae6f681ae947d8835bd6a3b665c4b7
Внутрішній номер закупівлі:
29668615
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-011036-a
Замовник:
Луцький національний технічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
05477296
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Львівська, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бородай Олена Юріївна 380951307874 dz@lntu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
289 911.96 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 16:57 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 16:57 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 15:17
Період кваліфікації:
04.07.2026 00:00 - 10.07.2026 15:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴289 911.96 Комп'ютерне обладнання