-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання
Оголошено тендер
289 911.96
UAH
Номер:
eb8fe5569e7f46f09d839bf5319d05ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-012989-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Луцький національний технічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
05477296
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Львівська, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Луцький національний технічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
05477296
-
Контактна особа:
Бородай Олена Юріївна 380951307874 dz@lntu.edu.ua
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Львівська, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
289 911.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп'ютерне обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.06.2026 16:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Монітор
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Жорсткий диск
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума289 911.96 UAH