-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення технагляду: «Реконструкція дощової та господарсько-побутової каналізації по вул. Чорновола та вул. Молодіжна в м. Долина Івано-Франківської області»
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-009970-a
Завершена
242 195.00
UAH з ПДВ
Номер:
f6f28bd0dab147d2b39e2fa30aab48fa
Внутрішній номер закупівлі:
29667561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-009970-a
Замовник:
Управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43436142
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, Долина, пр-т Незалежності 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ломакович Олександра Володимирівна +380982455277 lesyalomakovich@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
242 195.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 15:50 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 15:50 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:51
Період кваліфікації:
04.07.2026 00:00 - 07.07.2026 12:09
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴242 195.00 Проведення технагляду: «Реконструкція дощової та господарсько-побутової каналізації по вул. Чорновола та вул. Молодіжна в м. Долина Івано-Франківської області»