-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технагляду: «Реконструкція дощової та господарсько-побутової каналізації по вул. Чорновола та вул. Молодіжна в м. Долина Івано-Франківської області»
Оголошено тендер
242 195.00
UAH
Номер:
ca20dafe7cbd434d982ac7522341b632
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-011180-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43436142
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, Долина, пр-т Незалежності 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43436142
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, Долина, пр-т Незалежності 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
242 195.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення технагляду: «Реконструкція дощової та господарсько-побутової каналізації по вул. Чорновола та вул. Молодіжна в м. Долина Івано-Франківської області»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
26.06.2026 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6091 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолинська
Сума242 195.00 UAH