-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
79530000-8 «Послуги з письмового перекладу» - Послуги з письмового перекладу медичної документації з польської мови на українську мову
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-009701-a
Завершена
1 875 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3f2e57f8c76d4ab48fbe9f440f273c50
Внутрішній номер закупівлі:
29667285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-009701-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МЕДИКО-СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ІНВАЛІДНОСТІ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03191673
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Данілов +380635615736 ndimspi.zakupivli.16@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 875 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 15:34 - 02.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 15:34 - 05.07.2026 12:00
Аукціон:
06.07.2026 14:55 - 06.07.2026 15:24
Період кваліфікації:
06.07.2026 15:24 - 09.07.2026 10:44
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 875 000.00 79530000-8 Послуги з письмового перекладу (Послуги з письмового перекладу медичної документації з польської мови на українську мову)