-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
79530000-8 «Послуги з письмового перекладу» - Послуги з письмового перекладу медичної документації з польської мови на українську мову
Оголошено тендер
1 875 000.00
UAH
Номер:
18d28735883e4b59bfb8d340484e4078
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-004423-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МЕДИКО-СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ІНВАЛІДНОСТІ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03191673
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МЕДИКО-СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ІНВАЛІДНОСТІ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03191673
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пров. Феодосія Макаревського, буд. 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 875 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
79530000-8 «Послуги з письмового перекладу» - Послуги з письмового перекладу медичної документації з польської мови на українську мову
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладу
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.06.2026 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування – кошти, отримані за договором про надання медичних послуг за програмою медичних гарантій
Сума1 875 000.00 UAH