-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Гелій 99,9%)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-009265-a
Завершена
28 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
c65935bbd9be472c8dd20221bf2f0884
Внутрішній номер закупівлі:
29666861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-009265-a
Замовник:
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010787
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м.Київ, бульв.Тараса Шевченка, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сулима +380442348177 olga19021980@ukr.net http://nmuofficial.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 15:16 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 15:16 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:07
Період кваліфікації:
04.07.2026 00:00 - 06.07.2026 10:46
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 800.00 Лот 1: ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Гелій 99,9%)