• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Гелій 99,9%)

Оголошено тендер

28 800.00 UAH
Номер: ebe68c341fdc498886380f867da11d3a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-26-010927-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Замовник: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
Очікувана вартість: 28 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 24110000-8 - Промислові гази (Гелій 99,9%)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 26.06.2026 15:11

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Гелій 99,9%
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 2 балон
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301020 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері охорони здоров'я
Сума28 800.00 UAH