-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нагрудний значок «Кандидат у майстри спорту»
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-008828-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
49dfc42e9fdf4fa2b5a1a7729e9d9d21
Внутрішній номер закупівлі:
29666418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-008828-a
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трепалін Роман Олександрович +380542700149 trepalin_r@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18510000-7 Ювелірні вироби та супутні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 15:02 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 15:02 - 04.07.2026 15:05
Аукціон:
06.07.2026 12:06 - 06.07.2026 12:29
Період кваліфікації:
06.07.2026 12:29 - 09.07.2026 11:41
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Нагрудний значок «Кандидат у майстри спорту»