-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нагрудний значок «Кандидат у майстри спорту»
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
ce52ff0488a8439f8fbfb679979ee55f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-009334-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нагрудний значок «Кандидат у майстри спорту»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18510000-7 Ювелірні вироби та супутні товари
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.06.2026 14:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5011 - Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяСуми
Сума50 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5012 - Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяСуми
Сума50 000.00 UAH