• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Регулятор тиску

Торги не відбулися

1 651.00 UAH без ПДВ
Номер: 18a7c5dcb52e4b88807ba8e01699d7ab
Внутрішній номер закупівлі: 29666338
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-008749-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Камінський Дмитро Юрійович 380684335403 0684335403dm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 651.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 15:03 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 15:03 - 04.07.2026 00:00
Аукціон: з 06.07.2026 11:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 651.00 Регулятор тиску