-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Регулятор тиску
Оголошено тендер
1 981.20
UAH
Номер:
bcc9ef567899445d97baf37056a356bb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-006896-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 981.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Регулятор тиску
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
26.06.2026 12:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Регулятор тиску
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.07.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 981.20 UAH