• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з нанесення броньованої плівки на скляні поверхні вікон та дверей будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району (ДК 021:2015: 45440000-3 — Фарбування та скління)

Завершена

189 200.00 UAH без ПДВ
Номер: 2c66222de3a446e18d6749c33d66f4e1
Внутрішній номер закупівлі: 29666144
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-008552-a   
Замовник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
Контактна особа: Наталя Шайтанова +380612788136 natalya.shaytanova@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 189 200.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з нанесення броньованої плівки на скляні поверхні вікон та дверей будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району (ДК 021:2015: 45440000-3 — Фарбування та скління)
Код ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та скління
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.07.2026
Місце постачання 69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УРОБОРОС ТРЕЙД"
Ціна пропозиції 189 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.06.2026 14:52
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4bcc56087cee417ca0dfea872de3c4d4
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-26-008552-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УРОБОРОС ТРЕЙД"
Номер договору: 87
Сума договору: 156 199.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 26.06.2026 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №87.pdf
pdf
Додаткова угода №1 від 23.07.26.pdf
p7s
sign.p7s