-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з нанесення броньованої плівки на скляні поверхні вікон та дверей будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району (ДК 021:2015: 45440000-3 — Фарбування та скління)
Оголошено тендер
189 200.00
UAH
Номер:
1c071bb7ee7d4b249c626c28fc9b62f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-25-014542-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
189 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з нанесення броньованої плівки на скляні поверхні вікон та дверей будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району (ДК 021:2015: 45440000-3 — Фарбування та скління)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.06.2026 16:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяХортицький
Сума189 200.00 UAH