• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обстеження технічного стану, паспортизація та технічна інвентаризація будівель і споруд міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон «Ягодин – Дорогуськ»

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 34 робочих дні
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 34 робочих дні

1 179 750.00 UAH без ПДВ
Номер: 618e33887a0f4fb78b3fb0c3c5f3945e
Внутрішній номер закупівлі: 29665223
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-007633-a   
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Пилипчук Руслан 380507833341 info.vl@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 179 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 14:15 - 09.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 14:15 - 12.07.2026 00:00
Аукціон: 13.07.2026 13:36 - 13.07.2026 13:59
Період кваліфікації: з 13.07.2026 13:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 179 750.00 Обстеження технічного стану, паспортизація та технічна інвентаризація будівель і споруд міжнародного автомобільного пункту пропуску через державний кордон «Ягодин – Дорогуськ»