-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний А4 ГДА
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-007385-a
Завершена
3 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
58820ed5760a4b22a8925fbc2a5ce427
Внутрішній номер закупівлі:
29664982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-007385-a
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
(ідентифікатор закупівлі — UA-2026-06-11-001719-a)
Очікувана вартість:
3 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний А4
Кількість
25 пачка
Період постачання
до 10.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Чуприна І.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3003109324
-
Адреса:
09161, Україна, Київська область, Узин
Ціна пропозиції
3 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.06.2026 14:04
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
2df04028af5f4b3ea4e9f69fec1d6117
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-26-007385-a-a1
Постачальник:
ФОП Чуприна І.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3003109324
-
Адреса:
09161, Україна, Київська область, Узин
Номер договору:
83-26
Сума договору:
3 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Папір офісний А4: 140.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.06.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний