-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Папір офісний А4 ГДА
Оголошено тендер
3 500.00
UAH
Номер:
ff7c9dfb8a964c74b398589d8ffe5d1b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-008693-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
3 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папір офісний А4 ГДА
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.06.2026 13:57
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовником була оголошена процедура відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі — UA-2026-06-11-001719-a) на закупівлю «Папір офісний А4 ГДА» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника код 30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне. Очікувана вартість закупівлі становить 3500,00 грн з ПДВ. Закупівля була автоматично відмінена внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Враховуючи наведене, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей. На підставі пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі» є наявна необхідність провести закупівлю «Папір офісний А4 ГДА» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника код 30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне 3500,00 грн без застосування відкритих торгів та укласти договір про закупівлю на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
-
Дата публікації:
26.06.2026 13:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума0.00 UAH