-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля товару за кодом ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви (РФ латекс тест; АСЛ-О латекс тест; Глюкоза Ф ))
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-006991-a
Завершена
12 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
db4b4a72021747b6ad51439f5fd94e87
Внутрішній номер закупівлі:
29664589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-006991-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО « МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ № 18» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003511
-
Адреса:
61110, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Єдності, будинок 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Клименко Лариса 380667123259 klimlar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 13:51 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 13:51 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 15:38
Період кваліфікації:
04.07.2026 00:00 - 06.07.2026 10:21
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 500.00 Закупівля товару за кодом ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви (РФ латекс тест; АСЛ-О латекс тест; Глюкоза Ф ))