-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля товару за кодом ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви (РФ латекс тест; АСЛ-О латекс тест; Глюкоза Ф ))
Оголошено тендер
12 500.00
UAH
Номер:
ccc3990ab2a3428cbc3a5a4808253586
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-26-008041-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО « МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ № 18» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003511
-
Адреса:
61110, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Єдності, будинок 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО « МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ № 18» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003511
-
Адреса:
61110, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Єдності, будинок 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля товару за кодом ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви (РФ латекс тест; АСЛ-О латекс тест; Глюкоза Ф ))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
26.06.2026 13:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти, кошти НСЗУ
Сума12 500.00 UAH