• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пристрій РЕБ «ГРІМ-2» або еквівалент

ДК 021:2015, код 35730000-0 – Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту (Пристрій РЕБ «ГРІМ-2» або еквівалент)

Торги не відбулися

260 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 31ae9d2a076649e59c25f272d38654b3
Внутрішній номер закупівлі: 29663456
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-005854-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВОДЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Комишна Інна Михайлівна +380963354315 finvodotg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 12:48 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 12:48 - 04.07.2026 00:00
Аукціон: з 06.07.2026 15:04
Період кваліфікації: 04.07.2026 00:00 - 06.07.2026 12:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴260 000.00 Пристрій РЕБ «ГРІМ-2» або еквівалент