• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пристрій РЕБ «ГРІМ-2» або еквівалент

Оголошено тендер

260 000.00 UAH
Номер: 02ac903419904622bd0de7840a3808bf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-26-006108-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВОДЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВОДЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пристрій РЕБ «ГРІМ-2» або еквівалент
Примітки: ДК 021:2015, код 35730000-0 – Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту (Пристрій РЕБ «ГРІМ-2» або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 26.06.2026 12:04

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Пристрій РЕБ «ГРІМ-2» або еквівалент
Код ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяВодяники
Сума260 000.00 UAH