-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини конструкції покрівлі (протиаварійне усунення наслідків стихії) відділення пологового будинку КНП «Ярмолинецька багатопрофільна лікарня» Ярмолинецької селищної ради по вул.Шевченка,41 в смт. Ярмолинці Хмельницької області
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-005682-a
Завершена
554 379.60
UAH з ПДВ
Номер:
4628fc6bb78c44f1862c88348559d618
Внутрішній номер закупівлі:
29663282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-005682-a
Замовник:
КНП "Ярмолинецька багатопрофільна лікарня" Ярмолинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004574
-
Адреса:
32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, вулиця Шевченка 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денисюк Тетяна Іванівна +380977777308 denysuk0204@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
554 379.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 12:48 - 09.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 12:48 - 12.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 11:37
Період кваліфікації:
12.07.2026 00:00 - 15.07.2026 11:18
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴554 379.60 Поточний ремонт частини конструкції покрівлі (протиаварійне усунення наслідків стихії) відділення пологового будинку КНП «Ярмолинецька багатопрофільна лікарня» Ярмолинецької селищної ради по вул.Шевченка,41 в смт. Ярмолинці Хмельницької області